Посли G7 прокоментували законопроект щодо реформи СБУ

последние новости в Украине останні новини в Україні


Посли країн G7 в Україні привітали ухвалення Верховною Радою закону про реформу СБУ в першому читанні. Також представники Великої сімки закликали довести зазначену реформу до завершення.

Об этом сообщает Преступная Россия

Посли Великої сімки привітали намір привести СБУ у відповідність з міжнародними стандартами. Заяву опублікували в Twitter британського представництва в групі підтримки послів G7 в Києві в п’ятницю, 29 січня.

"Посли G7 вітають позитивні кроки з реформування СБУ відповідно до міжнародних стандартів. Ми високо цінуємо роль президента Зеленського, віцепрем’єра Стефанішиної та інших в здійсненні цих змін і закликаємо їх завершити цю роботу", — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше Рада запустила процес реформування СБУ. Реформа передбачає істотне скорочення чисельності СБУ і демілітаризацію спецслужби. Також ASPI news повідомляло, що, за словами нардепа зі "Слуги народу" Ірини Верещук, голова Служби безпеки України Іван Баканов підтримує реформу спецслужби.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/posli-g7-prokomentuvali-zakonoproekt-schodo-reformi-sbu”