У Києві правоохоронці прийшли з обшуками у відому мережу магазинів – прокуратура

Правоохоронці проводять обшуки в 17 магазинах мережі

21 січня у Києві правоохоронці проводять обшуки в магазинах відомої торговельної мережі. Про це поінформувала пресслужба столичної прокуратури.

Об этом сообщает http://iposs.net

За версією правоохоронців, у приміщеннях торговельної мережі, імовірно, зберігають та збувають фальшиві товари (одяг, взуття, сумки) під виглядом відомих світових брендів.

"Наявність та реалізація фальсифікованої продукції, яка офіційно не ввозилася до України, може свідчити про її контрафактне виготовлення в Україні або ввезення до України із приховуванням від митного контролю або взагалі поза ним, тобто без сплати відповідних платежів до державного бюджету України", – розповіли у пресслужбі.

Обшуки проводять за 17 адресами магазинів у межах кримінального провадження за статтею про "незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, які завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі" (ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України).

Прессекретарка прокуратури Надія Максимець розповіла "Українській правді", що в магазинах цієї мережі під час продажу не видають товарних чеків.

"Натомість видають нефіскальні чеки без зазначення моделі та торговельних марок компаній із зазначенням адреси магазину та ініціалів фізичної особи – підприємця, однак без податкового номера. Це завдає шкоди не лише споживачу, а й репутації компаній, чиї товари підробляють", – додала вона.

Ідеться про шістьох відомих світових виробників, торговельними марками яких незаконно маркували товари в мережі, повідомила Максимець.

LB.ua пише, що йдеться про мережу магазинів "Конфіскат".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-u-kijevi-pravoohorontsi-prijshli-z-obshukami-u-vidomu-merezhu-magaziniv-prokuratura-1483713.html”