«Поставтеся до цього серйозно». Трамп розповів про самопочуття хворого на коронавірус старшого сина

Чинний президент Дональд Трамп написав в Twitter, як його син Дональд Трамп-молодший почуває себе після того, як на початку тижня отримав позитивний результат тесту на коронавірус.

Об этом сообщает DEDAL

«Мій син Дональд почуває себе дуже добре. Дякуємо!» — написав він.

My son Donald is doing very well. Thank you!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 21, 2020

Як повідомляє CNN, твіт президент опублікував після того, як Трамп-молодший в п’ятницю ввечері розмістив у своєму акаунті в Instagram відео, в якому він повідомив своїм підписникам про позитивний результат. Трамп-молодший сказав, що хвороба у нього протікає «повністю безсимптомно», але він ізолюється і слідує «звичайним протоколам».

Він сказав фолловерам, що дізнався, що у нього є вірус, після тестування перед запланованою поїздкою зі своїм сином.

Читайте також:

Twitter передасть акаунт президента США Байдену, незалежно від думки Трампа

Пізніше він припустив, що, можливо, тест, який він пройшов, був «хибно позитивним», додавши, що поки він продовжить слідувати протоколам безпеки і здасть ще кілька тестів, щоб побачити, чи зможе він провести канікули зі своєю сім’єю.

«Ви знаєте, поставтеся до цього серйозно», — сказав він, кажучи про запобіжні заходи, які він приймав.

Також відомо, що раніше Трамп-молодший поширив значну кількість дезінформації про коронавірус, в тому числі в своєму акаунті в Instagram.

Читайте також:
Без шампанського. Що перемога Байдена означає для Кремля

В кінці минулого місяця він сказав Fox News, що число смертей від Covid-19 — «майже ніщо» в той час, коли від вірусу померли понад 228 тисяч американців.

Редактор: Владислава Білоус

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/sin-trampa-zahvoriv-koronavirusom-vibori-v-ssha-ostanni-novini-50125503.html”